Leto u nás...

V lete si môžete oddýchnuť v areáli obklopeným horským prostredím. Aktívnejší majú možnosť zahrať si tenis, nohejbal či bedminton alebo pingpong. Pre najmenších sa tu nachádza bazén, detská zóna s detským ihriskom a trampolínou.

Letná terasa je otvorená denne počas školských prázdnin.V oblasti si Vás získajú prechádzky a túry nádherným pohorím Veľkej Fatry. Východiskovým turistickým bodom v Jasenskej doline je vrchol Lysec (1381 m.n.m), prípadne v susednej Belianskej doline vrchol Borišov (1509,5 m.n.m). Viac o Turistike: Turistika Turiec.
Cyklisti si príjdu na svoje vďaka príjemnému osviežujúcemu prostrediu počas horúčav, a nájdu si tu náročnú i ľahšiu cyklotrasu ktorá vedie do mesta Martin alebo smerom po ceste SNP do Turčianskych Teplíc. Viac o cyklotrasách: Cyklotrasy Turiec.

Menej známym je bike park ktorý sa postupne buduje a je využívaný počas jarných, letných a jesenných mesiacov, priaznivci adrenalínoveho športu si tu prídu na svoje.
Viac o bike parku: Bike park Jasenská dolina.
Elektrobicykle, turistického sprievodcu, štvorkolky alebo iné outdoorové aktivity zabezpečuje spoločnosť Fatra ski, sprievodca regiónom i históriou a pravidelne akcie organizuje Objavuj Turiec.

Copyright © Penzión Babia Hora, Jasenská dolina, 2024

Designed with Mobirise site templates