RAŇAJKY 08:00-09:30 hod

Bufetové stoly doplnené o teplé raňajkové jedlá  podľa Vášho výberu (praženica, párky, omeleta, Vajíčka na rôzne spôsoby,  a iné .) 

POLPENZIA 18:00-19:30 hod (Raňajky a Večera)

večera sa podáva ako 3-chodové menu (polievka, hlavné jedlo, dezert). nie je možnosť výberu, avšak rešpektujeme alergie a špeciálne stravovanie nahlásené pri rezervácií a príchode, a po dohode.

OSLAVY, ŠKOLENIA, PRACOVNÉ STRETNUTIA - catering

Vieme Vám pripraviť catering pripravený na mieru. Každá akcia je dôkladne prediskutovaná s klientom. Všetky naše jedlá sa pripravujú na prevádzke v rátane kysnutého, lístkového a iného pečiva.
Viac v časti OSLAVY a FIREMNÈ AKCIE

NÁPOJOVÝ LÍSTOK

Na požiadanie pošleme 

Čapujeme pivo plzeň 12 a Kofolu, výnimkou sú zimné mesice, prosím informujte sa pred objednaním.
Dostupné rôzne druhy výberových destilátov, koňaky, whiskey, brandy ale aj skvelá káva Lavazza.
Pre najmenších horúca čokoláde a rôzne domáce limonády. 

JEDÁLNY LÍSTOK

Na požiadanie pošleme

Ponúkame slovenské špeciality, kuchyňa je otvorená od stredy - nedele počas sezóny, v prípade ak kuchyňa nefunguje, vieme Vám ponúknuť rýchle bufetové jedlá na našej letnej terase. Špeciálne stravovanie, alergie a pod. prosím konzultujte pred objednávkou.

Vinná karta

Na požiadanie pošleme 

Podávame hlavne suché slovenské a rakúske vína (slovenského pôvodu :)
v ponuke aj prosseco.

DEZERTY a INÉ

fotogaléria pani kuchárky

Vieme Vám upiecť torty, koláčiky, dezerty, kysnuté slané (škvarkovniky, bryndzovníky, syrové a iné slané koláčiky), sladké (moravské koláče, kysnuté koláče, štrúdle a iné slovenské skvosty), ale aj moderné koláče typu malionovy veterník, brownie, čokoládová pena, svieže ovocné a smotanové zákusky či už k obedu, k poobednej kávičke alebo len tak pre radosť. V ponuke mame vždy nejaký domáci koláčik na víkend.

Copyright © Penzión Babia Hora, Jasenská dolina, 2024

Created with Mobirise - Details here